Uzaktan Enerji Çalışması Nasıl İşler?

“Uzaktan enerji çalışması nasıl işler?” sorusu birçoğumuzun kafasını karıştıran bir sorudur. Aslında karmaşık bir anlayış gerektirmez. Bir kez kavrandığı zaman tüm taşlar yerine oturur. Şimdi gelin, “Uzaktan Enerji Çalışması Nasıl İşler?” konusunun tüm taşlarını yerine oturtalım…

Uzaktan enerji çalışması aslında birçok enerji sisteminde mevcuttur. Bunların en bilinen örneği Reikidir (Reiki hakkında detaylı bir seri ilerleyen bloglarda yer alacaktır.). Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi her şey enerjidir ve bu durumda; uzaklık ve yakınlık yoktur, yani somut fakat zihinsel kavramlardır. Somuttur; çünkü belirli koşullar sağlandığında gözlemlenebilir, incelenebilir ve üzerinde çalışılabilir. Zihinseldir; çünkü günlük yaşamda varlığı yalnızca biliş düzeyindedir. Bazı istisnalar dışında doğrudan gözle görülemezler. Zaten enerjiyi ve enerjinin işleyişini tam olarak kavrayamıyor olmamızın sebebi de budur.

Televizyonlar uydudan yönlendirilen belirli frekanslardaki enerji sayesinde yayın yapar. Telefonlar yine uydulardaki belirli frekanslardaki enerjiler sayesinde kilometrelerce uzaklıktaki birine ulaşmamızı ve sesimizi duyurmamızı sağlar. Kablosuz internet de enerjinin iletimi ile çalışır. Şimşek bir enerjinin maddesel boyutta ortaya çıkması ve ışık olarak görünmesidir. Işık başlı başına bir enerjidir. Ses de öyle. Ve hatta sen bile…

Tam bu noktada kafanızda bir şeylerin oturmaya başladığını hissediyoruz. Yine de örnekleri detaylandıralım. Örneğin; Amerika’da bir canlı yayın yapıldığını ve bunu evinizde televizyonun başında izlediğinizi düşünün. Dünyanın öteki ucunda birisi konuşuyor ve siz onu anlık olarak duyabiliyorsunuz. Yani bu size iletiliyor. Ya da siz Türkiye’de iken Çin’de bulunan bir arkadaşınızla telefon konuşması yapıyorsunuz ve arkadaşınızın konuşmasını eş zamanlı olarak duyabiliyorsunuz. Bir süre sonra görüntülü konuşmak istiyorsunuz ve yine birbirinizi karşılıklı olarak eş zamanlı olarak görebiliyor ve duyabiliyorsunuz. İşte bunların tamamı enerjinin doğru frekans ve doğru kanallarla iletilmesi ile mümkün olabiliyor. Şimdi düşünün, sizce uzaktan enerji çalışması nasıl işler?

Uzaktan enerji çalışması nasıl işler

Evet! Tıpkı televizyon, ADSL ve telefonlar gibi doğru frekans ve doğru kanalın kullanılması ile işliyor. Buradaki tek fark, enerji çalışmalarında teknolojik aletlerin kullanılmıyor olmasıdır. Yani enerjiyi aktaracak kişi size gezegenin etrafına yerleştirilen uydular aracılığı ile değil doğrudan evrende var olan enerjiyi kendini aracı yaparak ve yine evrende var olan enerji sayesinde aktarır. Burada uydu, çalışmayı yapan kişinin kendisidir. Verici kanal evren, ileten uydu çalışmayı yapan kişi ve alıcı kanal da bizzat sizsinizdir.

Bir başka fark ise, telefon, televizyon veya ADSL doğru frekansa ayarlanmalı ki verileni alıp yansıtabilsin. Fakat enerji sistemlerinin büyük çoğunluğunda kişi tarafından alınan enerji bedende ihtiyaç olan yer neresiyse bulur ve orada çalışmaya başlar. Yine de çalışma öncesi kendinizi doğru frekansa ayarlamanız ( çakralarınız dengede olması veya enerji alanınızın temiz olması gibi) yapılan çalışmanın etkisini daha da arttırmak veya süreci hızlandırmak için iyi bir tercih olacaktır.

Bütün bunlara ek olarak uzaktan enerji çalışmasının işlemesi için gerekli olan en önemli faktör inançtır. “Acaba işe yarar mı?”, “Olacak mı?”, “Ya olmazsa” gibi cümlelerle şüphe enerjisinde bulunmanız yalnızca enerji çalışmalarındaki kanalı tıkamakla kalmaz aynı zamanda hayatınızın her alanında olacak olanın önüne geçmenize sebep olur. Unutmayın ki; her kelime duadır.

Bu yazımızda sizlere en somut hali ile uzaktan enerji çalışmalarının nasıl işlediğini anlatmaya çalıştık. Aklınıza takılan sorularınız varsa yorum kısmından veya aşağıya bırakmış olduğumuz instagram hesabı üzerinden dilediğiniz gibi sorularınızı iletebilirsiniz. Sonraki yazılarımızda görüşmek üzere.

Esenlikler Dileriz.

  • Şamanın Bahçesi

Daha Fazla Bilgi İçin İnstagram Hesabımızı ve Web Sitemizi Takipte Kalın!

Şamanın Bahçesi

Bu blog Şamanizm’i en doğru şekilde ve Şamanizm’in içerdiği her konu hakkında gerçek bilgileri sizlerle paylaşmak için oluşturuldu. Günümüzde moda haline gelen Şamanizm ile alakalı bilgi kirliliği içinde Şamanizm’in ne olduğunu ya da ne olmadığını doğru bilgilerle anlatmak için oluşturduğumuz bu blogta; Şamanizm, enerji, çakralar, bitkiler, doğal taşlar, tütsüler, meditasyon, şifa çalışmaları ve çok daha fazlası yer alacak. Amacımız; bu bloğun elinizin altında bulunan bir bilgi hazinesi olmasını sağlamak. Şamanizm hakkında merak ettiğiniz her konuda başvuracağınız ilk yer bu blog olacak.
View All Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.