Hakkımızda

Hakkımızda söyleyecek pek bir şeyim olmasa da, hakkımızda kısmı için kendimi tanıtmam gerekiyor, farkındayım. Bundan dolayı bir yerden başlamak gerekirse; Şamanın Bahçesi, var olan bir bahçenin hayata ve insanlığa duyurulmuş halidir. Bu bahçe, yalnızca çocukluğumdan bugüne eğitimine tabii olduğum hocamın verdiği eğitim değil; aynı zamanda bana bıraktığı kocaman bir mirastır. Bahçe diyoruz çünkü; tıpkı bir bahçe gibi içinde bütün güzellikleri barındırıyor fakat bu verilen emekle doğru orantılı.

Bahçenin tüm güzellikleri ve doğa ananın şefkati aslında hepimizin üzerinde. Bende zamanında bunu keşfedip, tam da o dönemlerde keşfedilip bu yolda ilerledim. Ağır eğitimlerden geçtim ve bu bahçeye bahçıvan olabilme yetkinliğine erişmiş bulunmaktayım. Bahçıvan olma yolunda aldığım eğitimlerin yanında; hiç durmadan kendimi geliştirmek ve insanlara faydalı olmak amacıyla bir çok farklı öğretiyi edindim.

Bunların içinde Usui-Kundalini Reiki ile Takyon enerjisi, Kozmik Bilinç ve Nur ışık gibi enerjisel öğretiler mevcuttur.Bunları kullanırken insanlara daha faydalı olabilmek ve yollarına ışık tutabilmek adına; ICF Onaylı yaşam koçluğu sertifikası, NLP uzmanlık sertifikası ve İnsan Psikolojisi sertifikasınıda alarak yetkinliklerime kattım. Bugün dahi durmaksızın kendimi geliştirerek insanlara hizmet etmek adına çalışmalar gerçekleştirmekteyim.

Şamanizm ve Şamanizm’i ilgilendiren her konuya ulaşmak için; instagram hesabımızı ve web sitemizi takip edin.

Bize Dilediğin Gibi Ulaşabilirsin!

Hafta İçi

10:00 – 17:00

Hafta Sonu

10:00 – 17:00

Haftanın her günü bize mail atabilir veya Instagram’dan direkt olarak yazabilirsin. En kısa sürede ve yukarıda belirtilen saat aralıklarında dönüş yapılacaktır.

İletişim

samaninbahcesi@gmail.com

Facebook-f


Instagram